Радио Милева

Нина Бадриќ му посвети емотивна порака на починатиот татко!

Нина Бадриќ му посвети емотивна порака на починатиот татко!

Таткото на Нина Бадриќ почина пред четири години, а тагата за загубата се уште не поминува.

Пејачката често знае да се потсети на убавите моменти со нејзиниот татко, а на социјалните мрежи да објави заедничка фотографија со емотивна порака.

Така беше и овој пат кога Нина на Инстаграм сподели објава посветена на нејзиниот татко.

„Доброто моја…Секогаш си со мене. Заувек твоја. Заувек мој.Тато.

23.08.2014 – 23.08.2018“, напиша Нина во описот на фотографијата.

Нејзините следбеници забелажаа дека Нина личи на нејзиниот татко.

Останати вести од Радио Милева