Радио Милева
Го минува денот крај базенот

На Марија Ана тешко дека ќе и најдете мана (ФОТО)

На Марија Ана тешко дека ќе и најдете мана (ФОТО)

Марија Ана Смиљаниќ јавноста ја запозна како една од најатрактивните учеснички на „Задруга“. Деновите на долгото топло лето, атрактивната „задругарка“ ги минува на еден белградски базен.

Влажниот, бел, едноделен секси костим за капење, ги потенцираше сите нејзини телесни атрибути, па многумина тврдат дека на згодната Марија Ана, тешко ќе и најдете мана. Особено не во изгледот…

Бујните гради и  големата заоблена задница, ја прават предизвикувачки пожелна, привлечна, неодолива…

Марија Ана со својата атрактивна фигура е како создадена за летна љубовна авантура!

Извор: Телеграф.рс

Фото: Никола Томиќ / Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева