Радио Милева

На Емили Ратајковски и сопругот не можеше да и одолее, па ја испофаќа за голата задница среде полна плажа (ФОТО)

На Емили Ратајковски и сопругот не можеше да и одолее, па ја испофаќа за голата задница среде полна плажа (ФОТО)

Познатиот модел и една од најубавите жени во светот, Емили Ратајковски, се одмора на плажата во Мајами со пријателите и сопругот Себастијан Бер-Меклауд. Таа има толку совршено тело, на кое доминира заобленото, испакнато газенце, на кое ниту сопругот не можеше даму одолее, па иако на јавно место, не успеа да ја смири страста.

Емили ја покажа извајаната задница во танга бикини, која  го намами нејзиниот сопруг во неколку наврати да ја фати за газето пред сите.

Некој виде, некој не, ама затоа острото око на папараците тоа го регистрираше во истиот миг.

Погледнете како тоа изгледаше видено низ фото објективот.

Останати вести од Радио Милева