Радио Милева

Криеше дека е бремена: Славната актерка го чека првото дете на свои 42 години (фото)

Криеше дека е бремена: Славната актерка го чека првото дете на свои 42 години (фото)

Некое време се шушкаше дека актерката ДајенКругер го очекува своето прво дете на 42 години со своето момче и колега, Норман Ридус од серијата „The walking dead“, но актерката ниеднаш тоа не го потврди.

Сега очигледно е дека шпекулациите се вистинити.

Имено, германската актерка покажа дека навистина чека бебе кога под блузата и испадна трудничкиот стомак кога ја кена раката да викне такси.

Претходно го покажа стомакот во долг летен фустан одејќи на вечера во саканиот.

A post shared by themathy (@thetruedixon) on

Останати вести од Радио Милева