Радио Милева
Никогаш пожешка

Кија Коцкар ужива на Сејшелите, а минијатурните розови бикини, едвај ги покриваат нејзините бујни облини (ФОТО)

Кија Коцкар ужива на Сејшелите, а минијатурните розови бикини, едвај ги покриваат нејзините бујни облини (ФОТО)

По напорната година и сите успеси и разочарувања низ кои мина, победничкта на реалното шоу „Задруга“ одлучи да замине на одмор и да се релаксира.

Имено, таа  пред два дена отпатува на Сејшелите, каде што ќе помине една седмица. Фотографиите кои атрактивната задругарка и пејачка ги постираше покажуваат дека русокосата убавица  максимално кулира.

Целосно опуштена и релаксирана Кија ужива во одморот, додека нејзините обожаватели уживаат во нејзиниот сексапил со кој зрачи на постираните фотографии каде таа покажува колку е телесно надарена .

Кија Коцкар ужива на Сејшелите, а минијатурните розови бикини едвај ги покриваа нејзините бујни облини.

Останати вести од Радио Милева