Радио Милева

Катарина Живковиќ го изнесе најинтимниот детаљ од креветот: Еве што му зборува на партнерот за време на секс

Катарина Живковиќ го изнесе најинтимниот детаљ од креветот: Еве што му зборува на партнерот за време на секс
фото:катарина живковиќ/инстаграм

Српската пејачка Катарина Живковиќ изненади многумина кога откри интимен детаљ од својот приватен живот.

Атрактивната Катарина во една емисија доби прашање дали е точно дека за време на интимниот однос често го поставува прашањето: „Дали сум тешка?“

Таа одговори така што призна дека повеќе не го поставува тоа прашање.

фото:принтскрин/јутјуб

-Сега не го велам тоа, ослабев!- изјави катарина во емисијата „Коктел“, а беше очигледно дека и е доста непријатно што мораше да открие нешто такво.

Останати вести од Радио Милева