Радио Милева

Карлеуша ќе полуди по коментарот на Гоца Тржан за ова парче од кое таа „не излегува“ (фото)

Карлеуша ќе полуди по коментарот на Гоца Тржан за ова парче од кое таа „не излегува“ (фото)

На Јелена Карлеуша оваа изјава од колешката нема нималку да и се допадне.

Пејачката Гоца Тржан е позната како жена без влакна на јазикот и не ретко јавно го изнесува своето мислење.

Овој пат не можеше, а да не ги коментира негативно обувките од силикон кои моментално се доста актуелни, а пак Јелена Карлеуша не излегува од нив.

-Можеби сум и тотално демоде, но мене овие провидни пластички обувки миу изгледаат како нешто во кое стапалата се потат и се мачат, а на крајот засмрдуваат, напиша Гоца на Твитер.

Со оглед на тоа дека Јелена постојано носи вакви модели, веруваме дека оваа изјава на Гоца нема да и се допадне, но нема ниту да и остане должна.

Останати вести од Радио Милева