Радио Милева

Ги запали социјалните мрежи: Ќерката на Топалко во минијатурно бикини ги покажа облините!

Ги запали социјалните мрежи: Ќерката на Топалко во минијатурно бикини ги покажа облините!

Ќерката на познтатиот пејач Милан Топалковиќ Топалко, блогерката Хелена Топалко позната е по својата совршена линија и провокативните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи.

Овој пат во минијатурно бикини ги покажа своите облини и своето згодно тело.

@yoa_swimwear @sparkles_accessories_

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

На топлото време, Хелена ужива на бзен, а од нејзините следбеници доби пофални зборови за изгледот.

@sweet_heart_accessories @fashion.mystic @sparkles_accessories_

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Останати вести од Радио Милева