Радио Милева

(ФОТО) Зошто колешките се зад „ прашината“ на Јелена Карлеуша?

(ФОТО) Зошто колешките се зад „ прашината“ на Јелена Карлеуша?

Со повоќе од 200.00 фанови, Јелена Карлеуша е најследената балканска ѕвезда на Инстаграм.

Пејачката меѓу првите ја откри предноста на оваа друштвена мрежа, и секојдневно објавува најчесто провокативни фотографии, а секој нејзин потег е проследен со стотици коментари.

Зошто останатите се зад нејзината „прашина“? – одговорот веројатно е во индивидуалноста, бидејќи голотија и провокација, сервираат повеќето естрадни ѕвезди.

Уживајте и гледајте:

 

Останати вести од Радио Милева