Радио Милева

(ФОТО) Накова ја бомбардира машката фантазија: Промената на себе ја истакна во прв план – ќе ви испаднат очите!

(ФОТО) Накова ја бомбардира машката фантазија: Промената на себе ја истакна во прв план – ќе ви испаднат очите!

Манекенката и некогашна учесничка во шоуто „Танц со ѕвездите“ и „Преживеан“, Александра Накова, годинава која полека ја испраќаме повторно се активираше на социјалните мрежи.

Претходно ја снема од виртуелната актелност, но крајот на 2017 дефинитивно ќе го заокружи како една од најактивните на Инстаграм.

Секој ден е создаден за таа да се пофали со некое ново селфи, особено од купатило каде и е омилено место за фотосесија, а и овој пат се фотографираше во близина на тоалетот, но во прв план ги истакна бујните гради кои и изгледаат значително поголеми од претходно.

Дали направила некаква физичка промена на својата предница или пак е трик кој повеќето дами го практикуваат со „пуш-ап“ градници, не е наше да судиме, туку  да гледаме она што се сервира.

Иако има нов профил на социјалната мрежа, Накова брзо ги множи следбениците, па токму за овие секси фотографии заработи неколку стотици допаѓања за кратко време.

Останати вести од Радио Милева