Радио Милева

(ФОТО) Фустанот едвај ги собра градите на Цеца, а под него не облече ни гаќички!

(ФОТО) Фустанот едвај ги собра градите на Цеца, а под него не облече ни гаќички!

Пејачката Цеца Ражнатовиќ ги изненади обожавателите со нова фотосесија, која и тоа како е коментирана на социјалните мрежи и во медиумите.

На фотографиите Цеца носи транспарентен фустан со длабоко и тесно деколте кое едвај ги собра нејзините бујни гради, а пак под фустанот изгледа дека не носи ниту долна облека.

Од приложеното може да се забележи дека цеца изгледа се помладо, па некои ја прашуваат и дури каков еликсир за подмладување пие.

Од каде ја црпи тајната за ваков изглед, не знаеме, но резултатите се неверојатни за жена на нејзини години.

Останати вести од Радио Милева