Радио Милева
како шпанска серија

Задругарката Алекс го изневерила Дејан Драгојевиќ со непознат маж уште пред да ја почне врската со Цар (фото)

Задругарката Алекс го изневерила Дејан Драгојевиќ со непознат маж уште пред да ја почне врската со Цар (фото)

Александра Николиќ официјално започна врска со Дејан Драгојевиќ во „Задруза 5“ откако неговата сопруга Далила Драгојевиќ го изневери со Филип Цар.

Во шестата сезона на ова реално шоу, Николиќ влезе сама, а никој не очекуваше дека ќе го изневери своето момче токму со Филип Цар.

Иако тврдеше дека е коректна кон победникот на „Задруга 5“ се додека повторно не се зближи со Филип, а во медиумите се појавија многу незгодни и провокативни фотографии на кои Александра позира со друг маж.

На споменатите фотографии, непознатиот човек и Алекс наводно делуваат многу блиски. На фотографиите Александра е русокоса, па може да се заклучи дека фотографиите се наводно понови и се направени во текот на летото додека беше во официјална врска со Дејан.

Фото: Принтскрин/Ненад Костиќ/М. Илиќ/З.Илиќ

Останати вести од Радио Милева