Радио Милева

(ВИДЕО) Ана Николиќ и Раста дојдоа во Скопје: Наполнија цел трговски – еве како беше!

(ВИДЕО) Ана Николиќ и Раста дојдоа во Скопје: Наполнија цел трговски – еве како беше!

Српската пејачка Ана Николиќ и нејзиниот поранешен сопруг Раста, дојдоа во Скопје по повод концертот кој ќе го одржат на 16-ти февруари во арената „Борис Трајковски“.

За таа цел одржаа и прес конференција пред македонската публика во еден од трговските центри кој се преполни со тинејџери кои лудуваа по српската двојка.

Откако го завршија тоа, Ана и Раста се упатија во обиколка на Скопје…

Ги снимија билбордите со најавните реклами, како и оние на градските автобуси, а потоа Ана се пофали и на социјалните мрежи.

Еве како беше:

 

Останати вести од Радио Милева