Радио Милева

Велат дека се разведува, а еве каква фотографија сподели Бекам на годишнината од бракот (фото)

Велат дека се разведува, а еве каква фотографија сподели Бекам на годишнината од бракот (фото)

Гласините кои пред неколку дена како бомба одеканаа во јавноста, по се се чини дека се невистинити.

Имено пред неколу денови извор близок до семејството Бекамови, тврдеше дека пред 19- годишнината од брак, парот се разведува.

Сепак Бекаови, денеска слават 19 годишнина од брак, а Дејвид на социјалните мрежи и ја честиташе годишнината на својата сопруга Викторија.

Тој на својот Инстаграм профил сподели фотографија од нив двајцата и напиша:

„19 години…ова време пред 19 години бев облечен во виолетово од глава до пети… Среќна годишнина на најневеројатната сопруга и мајка…Те сакам“, притоа ги тагна и нивните 4 деца, а со оваа објава Бекам  ја демантираше  веста дека тие се разведуваат.

Фотографијата за помалку од 20 минути има 500.000 лајкови, а фановите пресреќни им честитаа.

Останати вести од Радио Милева