Радио Милева
Гранд - „фабрика за голотија“

Уште една „Гранд ѕвезда“ се соблече: Прво објави слика без гаќички, потоа Александра ги покажа целосно голите гради! (ФОТО)

Уште една „Гранд ѕвезда“ се соблече: Прво објави слика без гаќички, потоа Александра ги покажа целосно голите гради! (ФОТО)

Уште една ѕвезда на „Гранд“ е уморна од тоа  да биде умна и фина, па и таа одлучи да се соблече и да ги покаже раскошните атрибути.
Александра Младеновиќ во 2017 година го имаше еден од најголемите домашни хитови “Љубов и лудило”, но бргу сфати дека покрај добрите песни и треба провокација, како што тоа го прават повеќето од нејзините колешки.

Во тоа име, Александра драстично го промени нејзиниот физички изглед,  стави силикони, па сега истите и одлучи да ги покаже… и тоа без цензура.

Оваа млада и атрактивна пејачка која доаѓа од родното село на Цеца,  Житораѓа, најпрвин се фотографираше во елегантен фустан кој открива доволно за да се стекне впечеток дека Младеновиќ под него не носи гаќички.

Потоа следуваше професионална фотосесија со фотографот Душан Петровиќ, кој одлучи Александра да ја прикажев во сосема поинакво, уштепопровокативно светло. Taка пејачката за првпат објави фотографија која покажува дека носењето градник за неа е беспредметно…

…за потоа да следува уште една, уште попровокативна фотографија, на која пејачката голите гради ги прекрива само со по некој прамен од својата долга коса!

Останати вести од Радио Милева