Радио Милева
секогаш посветена

Цеца и прати порака на Вики среде снимање на „Ѕвездите на Гранд“: „Да видам дали е за во јавност, па ќе прочитам“

Цеца и прати порака на Вики среде снимање на „Ѕвездите на Гранд“: „Да видам дали е за во јавност, па ќе прочитам“

Цеца Ражнатовиќ две емисии поради болест беше спречена да биде дел од жирито на „Ѕвездите на Гранд“.

Марија Шерифовиќ во минатата емисија изјави дека и недостига Цеца меѓу судиите, а токму кога ја спомена се огласи и Вики.

Во тој момент Виолета добила порака од Цеца, а потоа јавно ја прочита.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

– Само што добив порака од Цеца. Чекај да видам дали е за јавноста, па ќе го прочитам. Ме прашува како пеел Харис – рече Вики.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

Со ова сакаше јавно да ја пофали Цеца дека е заинтересирана за кандидатите како се покажале, па дури и кога не е присутна непосредно.

фото:Instagram/ You Tube printscreen/ Zvezde Granda/ zvezdegranda

Останати вести од Радио Милева