починати

Пронајдени се 5 резултати на тема „починати“
Мегафон

Шекеринска со задовлство ќе уживала, Шилегов носталгичен колекционер на плочи: Засрамете се, на 3340 починати и 0 вакцини!

Идејата на Тони Зен да ги преземе работите во свои раце е благородна, но и очајна – обид на професионалец кому државата не му овозможува...
Радио Милева

Никола Роквиќ ги расплака соседите, но и целата јавност со песна за почест на починатите доктори во борбата со короната: Марш за вечност! (ВИДЕО)

Во чест на починатиот доктор од коронавирусот, директорот на нишкиот клинички центар доктор Миодраг Лазиќ, но и во чест на сите други...