николина нина ристовска

Пронајдени се 4 резултати на тема „николина нина ристовска“
Радио Милева

Регистрирани: Македонскиот ракометар и неговата животна избраничка ги објави првите „свадбени“ фотографии… иако свадба не правеа! (ФОТО)

Од пред неколку дена тие двајцата и официјално се маж и жена. Или поточно, брачни  сопружници! И тоа со тапија! Нашиот ракометен голман...
Радио Милева

Вереницата на Борко Ристовски е поразлична од другите: Сите имаат елка во дневната соба, само Нина има елка, кај што никој нема..! (ФОТО)

Голманот на македонската ракометна репрезентација и Барселона, Борко Ристoвски и неговата вереница Николина Нина Ристовска ја очекуват...
Радио Милева

Девојката на „министерот за одбрана“ е петти месец бремена, а тие веќе ја породија: Борко Ристовски ЌЕ стане татко! (ФОТО)

Македонското ОН ЛАЈН(О) новинарство, ако воопшто може и да се нарече дека тоа е новинарство, го заслужи претходно, со големи букви напишаниот...