ѓексон

Пронајдени се 5 резултати на тема „ѓексон“
Радио Милева

Jа „скрши“ туш кабината: На Мина Врбашки и е фетиш да има се*с под тушот… сега стоечки со Владимир и Менсур, лани на колена со Ѓексон (ВИДЕО 18+)

Иако цела ноќ имаа кавги и расправии, Мина Врбашки и Менсур Ајдарпашиќ сепак успеаја да ги изгладат односите и да ја продолжат врската....
Радио Милева

Задруга: По жестоката акција, Мина го тргна ќебето и покажа пред камерите со каква гордост Ѓексон располага! (ВИДЕО)

Предминатата ноќ Мина Врбашки и Немања Ѓериќ – Ѓексон имаа жестока акција под ќебето. Двајцата не се грижеа за фактот дека другите...