Радио Милева

Тања Савиќ не се појави на свадбата кај Стеван Анѓелковиќ – еве зошто…

Тања Савиќ не се појави на свадбата кај Стеван Анѓелковиќ – еве зошто…

Стеван Анѓелковиќ вчера се омажи со својата девојка Наташа со која и живее подолго време. По црковната церемонија свадбата продолжи на еден белградски сплав.

Многу колеги и пријатели на Стеван беа на свадбата, а кума беше неговата пријателка, пејачката Милица Тодоровиќ.

На прославата присувствуваа речиси сите колеги од „Ѕвездите на Гранд“ од сезоната кога се натпреверуваше Стеван. На свадбата не беше неговата драга пријателка Тања Савиќ.

„Дојдоа сите колеги со кои се натпреварував во „Ѕвездите на Гранд“, освен Тања Савиќ, изјави пејачот.

Причина за нејзиното непојавување е тоа што Тања е во Австралија, а од таму испрати порака до младенцитe:

„Се ожени мојот батко“, напиша Тања и објави фотографија од Стеван и Наташа.

 

View this post on Instagram

 

Ozenio se moj bata ❤️❤️❤️ @stevanandjelkovic @natasa__ivanovic

A post shared by Tanja Savic (@tanja_savic_private) on

Останати вести од Радио Милева