Радио Милева
кадар за релаксација

Српската тенисерка со камуфлажа за масажа: Тамара топлес како на еротска разгледница, со само една лента таму долу, преку големата заоблена задница (ФОТО)

Српската тенисерка со камуфлажа за масажа: Тамара топлес како на еротска разгледница, со само една лента таму долу, преку големата заоблена задница (ФОТО)

Поранешната тенисерка Тамара Бојаниќ се повеќе го привлекува вниманието на профилот кој го отвори на контроверзната апликација „Онли фанс“ на кој  таа дури објавува и прилично експлицитни снимки и фотографии.

Малку од она што претплатниците може да го очекуваат на споменатиот профил,  оваа атрактивна дама открива и на својот Инстаграм профил. Овој пат цицлестата тенисерка е речиси целосно гола.

Костимот за капење горе го нема, а она налик на црна лента таму долу меѓу нозете, открива повеќе отколку што покрива. Повеќе од доволно за Тамара одново да ја изрекламира својата  овално извајана секси задница која ја краси оваа убавица.

Веројатно тоа е целата суштина на фотографијата која претставува само камуфлажа за наводните подготовки за масажа на Тамара, како што самата се обидела со прикачениот емотикон во нејзините Инстаграм приказни да објасни!

Фото: Инстаграм принтскрин/tammbojanic

 

Останати вести од Радио Милева