Радио Милева
егзибиционизам

Скандал во „Задруга 2“: Брендон се соблече гол среде бел ден, па тргна да мавта со „патлакот“, а режијата ги исклучи камерите! (ФОТО)

Скандал во „Задруга 2“: Брендон се соблече гол среде бел ден, па тргна да мавта со „патлакот“, а режијата ги исклучи камерите! (ФОТО)

Бранислав Радониќ Брендон е познат по својот егзибиционизам, истиот овој пат го повтори во „Задруга 2“.

Како бањата беше зафатена, а неговата долна облека беше мокра, а тој не можеше да влезе, одлучи да се соблече гол и го покри со раката најинтимниот дел од неговото тело.

Цимерите останаа во шок и неверување, па дури и Станија, која подоцна изјави дека Брендон е подготвен на се’ само да го има во кадар.

Останатите „задругари“  бурно реагираа, извикуваа и коментираа, а гласините за егзебиционизмот на Брендон брзо се проширија во дворот на каде настана хаос меѓу насобраните учесници во шоуто.

Како што пренесува Ало.рс, љубопитните „задругарки“ се стрчале внатре за да го видат Брендон гол, а режисерот ја исклучил камерата пред која парадирал голиот учесник.

Останати вести од Радио Милева