Радио Милева

Се појави постара фотографија од Меган Маркл без грам шминка (фото)

Се појави постара фотографија од Меган Маркл без грам шминка (фото)

Меган Маркл е една од најфотографираните личности во светот, но сега се бараат нејзини постари фотографии, пред да биде сопруга на принцот Хари.

Нејзините фанови беа воодушевени кога на социјалните мрежи се појави фотографија на која Меган е без шминка, во пижами и гледа ТВ со ќерката на нејзина пријателка.

Се претпоставува дека фотографијата е објавена на нејзиниот Инстаграм, а кога се сврши со Хари ја избриша од социјалните мрежи бидејќи членовите на кралското семејство немаат профили на социјалните мрежи.

Фотографијата настанала во 2016 година за Божиќ кој Меган го прославила во Лос Анџелес со семејството и Лит.

Останати вести од Радио Милева