Радио Милева
отворено

Се мажеше трипати но, од љубов и од мажи не се откажува: Еве каков квалитет бара Наташа Беквалац (фото)

Се мажеше трипати но, од љубов и од мажи не се откажува: Еве каков квалитет бара Наташа Беквалац (фото)

Наташа Беквалац, која зад себе има три брака, долго време е без партнер, но признава дека посакува да најде некој паметен! Поп ѕвездата на црногорското приморје  во интервију за Курир.рс отворено зборуваше за приватниот и деловниот живот.

Кога би имале магично стапче, каков маж би посакале?

Сфатени и интелигентни, ослободени од суетата и сите лоши работи што не влечат надолу.

Како новосадската барбика ја поминува зимата во Црна Гора?

Како и секоја кукла!

Зошто не продаваш  барбики со твојот лик?

Не знам, и мене не ми е јасно.

Каков бизнис би започнала?

Со гаќи!

Дали  астролозите некогаш ти погодиле нешто важно?

Да ми погодеа, досега ништо не би згрешила. Ќе знаев каде ќе паднам, па ќе седнев. А вака паднав секаде каде што можев…

Дали некогаш ви пречела некоја лага во медиумите?

Кога станува збор за натписите на медиумите, сè е вистина. Покрај моите вистини, не се потребни лаги.

Како беше последната година за тебе на деловен план, а како беше во приватниот живот?

Многу успешна во бизнисот, а еден од најтешките приватно!

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Наташа Беквалац

Останати вести од Радио Милева