Радио Милева

Рита Ора после концерт: Топлес афтерпарти со ужинка… (ФОТО)

Рита Ора после концерт: Топлес афтерпарти со ужинка… (ФОТО)

Пејачката Рита Ора, која многумина ја сметаат за најсекси Албанка, објави провокативни фотографии со  секси порака, па ги постави на Инстаграм колку за да ја заскокотка мечтата на нејзините следбеници, првенствено, оние, машките.

Пејачката моментално е на турнеја низ Европа, а по успешниот концерт сакала да прикаже фотографии како изгледа нејзиното топлес афтерпарти.

Рита се појавува во хеланки, со шминка и накит од концерт, без горниот дел од нејзината облека, а градите ги крие со своите раце во кои држи кесичка смоки.

„Ужинка. А тоа за мене значи смоки“ – напишал пејачката под фотографиите.

Останати вести од Радио Милева