Радио Милева

Пред Пријовиќ, Филип Живојиновиќ ја прекина свршувачката со оваа девојка (видео)

Пред Пријовиќ, Филип Живојиновиќ ја прекина свршувачката со оваа девојка (видео)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ од почетокот на врската го привлекуваат вниманието во медиумите.

Александра и Филип се венчаа на крајот на јуни, а на почетокот на следната година ќе станат родители на нивното прво дете.

Пред врската со Александра, Филип беше во врска со манекенката Софија Милошевиќ.

фото: принтскрин

Софија беше првата девојка со која Филип почна да се појавува во јавност.

Едногодишната врска парот ја круниса со свршувачка. Но,  набрзо парот ја раскина свршувачката.

Останати вести од Радио Милева