Радио Милева

По експлозијата на автомобилот, „хејтерите“ на Душица Јаковљевиќ објавија страшна бизарност

По експлозијата на автомобилот, „хејтерите“ на Душица Јаковљевиќ објавија страшна бизарност

Пред некој ден  во центарот на Белград експолодираше автомобилот на познатата водителка на Пинк, Душица Јаковљевиќ.

-Потресена сум. Никој не очекуваше такво нешто, но важно е дека сме живи и здрави. Апсолутно не се сомневам во никого, истрагата е во тек. Ќе се обидам да продолжам да живеам нормално како и до сега. Не сум исплашена за животот во таа смисла. Ќе видиме, ќе биде во ред. Се уште не сум свесна, вели водителката, изјави за Курир.

фото: курир

Додека нејзините фанови беа загрижени за водителката, други се радуваа на целата ситуација.

Тие на социјалните мрежи споделија фотографија од посмртницата на Душица.

Останати вести од Радио Милева