Радио Милева

Ова е неговата избраничка: Победникот на ТЛЗП покрај себе има вистинска убавица

Ова е неговата избраничка: Победникот на ТЛЗП покрај себе има вистинска убавица

Стеван Анѓелковиќ со само 26. гласа разлика ја победи нашата Тијана Дапчевиќ во ТЛЗП.

Тој импресионираше со имитациите, а се појави во ТЛЗП откако со години правеше пауза од сцената.

Тој малку зборува за приватноста. Веќе десет години е во врска со убавицата Наташа Ивановиќ, која изгледа како светска дива.

Двојката неодамна се сврши, а се очекува наскоро да застане на лудиот камен.

Таа со него беше и додека се натпреваруваше во Гранд, и кога победуваше и губеше, а тој при победата на ТЛЗП и се заблагодари за сите жртви кои ги направила за него.

Останати вести од Радио Милева