Радио Милева

Ова е Луна: Победникот на „Ѕвездите на Гранд“ ја покажа својата ќерка! (фото)

Ова е Луна: Победникот на „Ѕвездите на Гранд“ ја покажа својата ќерка! (фото)

Минатогодишниот победник на „Ѕвездите на Гранд“ и неговата сопруга Милица, пред десетина дена станаа родители на малото девојче Луна.

Алекса Перовиќ не ја крие својата среќа поради неговата нова улога, па на фановите на Инстаграм одлучи да им ја покаже неговата нова радост.

„Што мислите на кого ќе личи“ – стои во описот на фотографијата.

Останати вести од Радио Милева