Радио Милева

Нина Бадриќ објави супер секси фотографија од сестра си Сунчица по повод роденденот (фото)

Нина Бадриќ објави супер секси фотографија од сестра си Сунчица по повод роденденот (фото)

Нина Бадриќ на Инстаграм го честиташе роденденот на својата помлада сестра, а нејзините пријатели и фанови се приклучија кон честитките и комплиментите за убавата Сунчица.

-Денес ни е порекрасен ден, роденден на мојата убавица, напиша Нина за црно-белата фотографија на која нејзината сестра е во сензуално издание.

 

View this post on Instagram

 

Danas nam je divan daan mojoj krasotici je rodjendaaaan!!!????❤️❤️❤️❤️❤️??????????????

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

Инаку, Сунчица Бадриќ на почетокот на кариерата на Нина и беше менаџеркја, а подоцна и самата посака да се проба во улога на пејачка, но семејните планови ги стави пред кариерата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badric (@badrich) on


Инаку, Сунчица со синот Марко живее во Италија, но далечината не ја намалува блискоста меѓу двете сестри. Освен Сунчица, Нина и и постара сестра Дијана со која исто така е многу поврзана.

Останати вести од Радио Милева