Радио Милева
гола пред огледало

Милица Дабовиќ „пиштол гола“ ја покажа тетовираната интима: „Ти си родена само за по*нич“! (ФОТО)

Милица Дабовиќ  „пиштол гола“ ја покажа тетовираната интима: „Ти си родена само за по*нич“! (ФОТО)

Поранешната српска кошаркарск репрезентатвка и учесничка во ријалити шоуто „Преживеан“, Милица Дабовиќ неодамна ги шокираше сите кога отвори профил на платформата за возрасни „Онли фанс“.

Познато е дека Дабовиќ веќе ги сподели своите секси фотографии на социјалните мрежи и со тоа привлече големо внимание кај машкиот, но и женскиот дел од популацијата.

Но, сега се појави и фотографија на која таа е сликана „како од мајка родена“.

Имено, на Твитер почна да кружи фотографија со речиси порнографската содржина на Милица Дабовиќ на која таа покажа се’, а сите најмногу и ја забележаа тетоважата таму долу на на интимата.

Кошаркарката позираше потполно гола и само со рака ги покри градите, а сочните коментари само продолжија да се редат во низа, од кои еден е не само многу искрен, туку и веројатно блиску до вистината: „Ти си родена само за порнич“!

Фото: Инстарам принтскрин/stefanovamama__13

Останати вести од Радио Милева