Радио Милева

„Ме потсетува на тато“: Учесничка во реално шоу има тетоважа од Новак Ѓоковиќ

„Ме потсетува на тато“: Учесничка во реално шоу има тетоважа од Новак Ѓоковиќ

Јелена Круниќ е учесника во реално шоу која е препознатлива по своите тетоважи низ целото тело.

Таа сега се пофали и со својата најнова тетоважа, а станува збор за ликот на Новак Ѓоковиќ.

Јелена во описот на фотографијата напиша:

Втора во светот што имам тетоважа со Новак Ѓоковиќ. Прегорда!

По овој повод, Јелена изјави:

„Не познавам човек кој не го сака Новак Ѓоковиќ и тоа што го направи, така да тоа е единствена причина поради кој го тетовирав.Ме потсетува на тато, како стои на тераса, пуши цигара и го гледа Новак кој губи и се нервира, вели Јелена.

 

Останати вести од Радио Милева