Радио Милева

Машалa: Пријовиќ ги остави фановите без текст – пробајте да не гледате во ова безобразно деколте!

Машалa: Пријовиќ ги остави фановите без текст – пробајте да не гледате во ова безобразно деколте!

Актактивната фолк пејачка Александра Пријовиќ по се изгледа облече никогаш попровокативна тоалета, која одлично и прилега, а ги истакна нејзините атрибути, на радост на многумина припадници на посилниот пол.

Пријовиќ го покажа своето ново издание, кое предизвика бура од коментари на социјалните мрежи.

Играше на картата на сексапилот, па облече оглено црвена креација.

Од изразот кај градите на големо се зборува, а процените сами дали овој пат претера.

Останати вести од Радио Милева