Радио Милева
се уште пожелна

Кармен Електра сосема гола: Бившата порно ѕвезда изгледа топ и во 50-тата (ФОТО 18+)

Кармен Електра сосема гола: Бившата порно ѕвезда изгледа топ и во 50-тата (ФОТО 18+)

Во петокот поранешната сопруга на лошото момче на НБА кошарката Денис Родман наполни 50 години, но телото се’ уште буди восхит и таа продолжува да се снима по долна облека или сосема гола, пишува woman.bg.

Ви предлагаме да видите неколку фотографии од последната фото сесија што се појави пред неколку дена. на нив Кармен Електра е сосема гола, само нашминкана, па дури и со косата не ја сокрива уникатната фигура. Бившата порно ѕвезда се фотографирала во разни  предизвикувачка пози на сатенски пурпурен чаршав.

Жешките  кадри се направени од фотографот Ели Расел Линец, кој важи за господар на акт фотографиите. Тој, исто така, во неколку наврати ја фотографирал каралицата на скандалите – Лејди Гага.

И иако веќе не е во цветот на младоста, Кармен продолжува гордо да го покажува своето тело и вели дека сега е уште позадоволна од својата фигура, отколку пред неколку години.

Пред време самата таа откри каква е тајната да изгледа толку добро  на 50: “Кога почнав повторно да се занимавам со танцување, почувствував дека сум многу дехидрирана. Бев активна и постојано се потев. Сфатив дека морам да пијам повеќе вода и моето тело почна да се менува на подобро. Сега дури и губам килограми многу полесно отколку кога држев строги диети“ – тврди Кармен.

Таа исто така открива дека со текот на времето успеала да сфати нешто што е многу важно за сопствебата самодоверба.

“Многу е важно да веруваш во себе. Јас никогаш не би се менувала за некој друг. Луѓето  Ве почитуваат и Ве ценат заради она што сте. Затоа, не се менувајте, бидете свои. Ако на луѓето не им се допаѓаш, не е важно. Нема проблем, оди напред. Сè е во ред“ – советува Кармен.

Извор: Новини.бг

Фото: Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева