Радио Милева

Гоца Тржан откри колку често има секс за да направат бебе

Гоца Тржан откри колку често има секс за да направат бебе

Последните четири години Гоца Тржан се обидува да остане бремена.

Таа вели дека нема време да оди на вештачко оплодување бидејќи има закажани настапи и снимиња.Меѓутоа, таа не губи надеж дека таа и нејзиниот помлад сопруг Рашo наскоро ќе можат да се остварат во улога на родители.

„Ако ме прашуваш дали редовно имаме секс, имаме (хаха). Секоја вечер работиме на тоа, но нешто не ни оди, вели пејчката за „Ало“ и открива зошто не заминала на вештачко оплодување.

фото: промо

„Кога ќе се одлучиме да го направиме, ќе го направиме. Бевме на чекор да го направиме тоа, но поради обвраски не отидовме, вели пејачката.

Инаку, Гоца од првиот брак ја има ќерката Лена која оди во пето одделение.

Останати вести од Радио Милева