Радио Милева
блиски

Цеца цела вечер уживаше во коктели со саканата личност: Еве со кого фолк дивата мина волшебна ноќ (ФОТО)

Цеца цела вечер уживаше во коктели со саканата личност: Еве со кого фолк дивата мина волшебна ноќ (ФОТО)

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ го поминува најголемиот дел од своето слободно време во друштво на драги луѓе кога не е на настапи, кои  ги има низ целиот свет. Овој пат таа одлучи да покаже со кого се релаксираре и пиеше коктели, минатата ноќ.

Бидејќи е се’ поактивна на социјалните мрежи, Цеца им покажа на своите фанови на Инстаграм дека вечерта ја мина со сестра и Лидија.

.

Таа за неа е многу приврзана и која, како што постојано истакнуваа, е една од најважните личности во нејзиниот живот.

„Волшебна вечер“ – напиша Ражнатовиќ во описот на една од фотографиите, на кои во еден момент таа ја покажа и својата помлада сестра Лидија.

Останати вести од Радио Милева