Радио Милева

Боба Живојиновиќ се расплака пред камерите поради Александра Пријовиќ! (видео)

Боба Живојиновиќ се расплака пред камерите поради Александра Пријовиќ! (видео)

Синот на тенисерската легенда Боба Живојиновиќ,  Филип Живојиновиќ наскоро ќе се оставари во улога на татко.

Имено, Филип и Александра Пријовиќ во март ќе станат родители на нивното прво дете.

Боба Живојиновиќ заедно со Алекксандра беше гостинка во емисијата „Никад није касно“, а пред снимањето прозбори за својата снаа.

„Јас веќе кажав. Јас немам ќерка, но таа е мое дете. Моја принцеза, изјави Боба за „Екслузив“ и се расплака пред камерите.

Боба брзо ги избриша солзите и замина на снимање на емисијата.

Останати вести од Радио Милева