Радио Милева
Српската старлета брутално блудна

Александра Суботиќ прво се сликаше како блудна Баба мразица, за во новогодишната ноќ да прошета со голо газе среде полн ресторан!

Александра Суботиќ прво се сликаше како блудна Баба мразица, за во новогодишната ноќ да прошета со голо газе среде полн ресторан!

 Учесничката во реалните шоуа „Парови“ и „Задруга 2“ – Александра Суботиќ ги  шокираше своите следбеници со брутално блудни (пред)новогодишни фотографии на нејзиниот Инстаграм профил.

Имено, таа најпрвин направи жешка фотосесија само по долна облека крај новогодишната елка, што беше всушност рекламна најава за новата колекција на овие парчиња насловена “Brutality”, чии комплети се заверени со нејзиниот потпис!

Врвот на визуелното доживување е фотографијата на која старлетата од реалното шоу во секси црвен комплет од килоти и градник му седи в скут на нејзиното момче Давид Драгојевиќ, завртена кон објективот со газето, а тој со обете раце ја држи за него.

За новогодишната ноќ пак, Александра на своите обожаватели им приреди уште едно жешко изненадување.

Таа им откри на фановите како си  ја поминала новогодишната ноќ во еден ресторан, а на фотографиите она што најмногу и доаѓа до израз и доминира во прв план, е нејзиното голо газе кое го прошета среде преполниот локал!

Лавината од негативни реакции и коментари, беше она што следуваше по овој нејзин, според многумина, недоличен  потег.

Останати вести од Радио Милева