Радио Милева

Ајаз од „Сезона на црешите“ во сосема поинакво, разголено издание – жените „плакнат очи“ на неговите „камен“ стомачни (фото)

Ајаз од „Сезона на црешите“ во сосема поинакво,  разголено издание – жените „плакнат очи“ на неговите „камен“ стомачни (фото)

Турскиот актер Серкан Чајоглу, кој повеќето го препознаваат како Ајаз од серијата „Сезона на црешите“, покаѓа дека не само во серијата, туку и во реалноста е доста посветен на изгледот и спортскиот начин на живот.

Периодов тој е доста променет визуелно, односно има брада, па тешко би препознале дека станува збор за истата личност.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Serkan Cayoglu (@serkancayoglu) on


Серкан во поновите објави, сподели фотогрфија на која позира во разголено издание, покажувајќи го своето мускулесто тело, осовено впечатливите стомачни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Serkan Cayoglu (@serkancayoglu) on

Инаку, освен актер, Серкан исто така е доста ангажиран модел во Турција и не ретко го има на насловните страници од престижни модни магазини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Serkan Cayoglu (@serkancayoglu) on


Заслужено нели?

фото:инстаграм

Останати вести од Радио Милева