Радио Милева
задоволна

Знае да ужива: Лепа Брена лежи и пие додека лета во прва класа со луксузниот авион (фото)

Знае да ужива: Лепа Брена лежи и пие додека лета во прва класа со луксузниот авион (фото)

Познато е дека пејачката Лепа Брена ужива во луксузот и богатството кои ги стекна преку работата и талентот во нејзината долга кариера.

Пејачката иако не сака да зборува за тоа со колку пари располага, често со своите следбеници споделува фотографии и видеа како ужива на скапи места и луксузни места.

Имено, Брена сподели видео од авионот на кое се гледа како лежи на кожените седишта пред телевизорот.

Таа насмеано извади чаша вино од масата и покажа како ужива во летот во прва класа.

Ова видео предизвика лавина коментари на социјалната мрежа Инстаграм: „Брена знае да ужива“, „Секоја чест“, „Таа изгледа прекрасно“, „Се восхитувам на неа „… се редеа позитивните коментари.

Фото:Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева