Радио Милева

(ВИДЕО) Ова не се случило никогаш: Карлеуша стана и го прекина снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

(ВИДЕО) Ова не се случило никогаш: Карлеуша стана и го прекина снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

На снимањето на „Ѕвездите на Град“, жирито покрај напорната работа и долготрајните снимања, знае одлично да се забавува, а камерите може да се исклучат и тие да си направат журка за себе.

Лепа Брена на својот Инстаграм објави снимка од стмосферата на која членовите на жирито ја играат „То је то“, предводени од Јелена Карлеуша која си стана сите свои колеги, нареди да се прекине снимањето, па и ти самите а си направат шоу.

Еве како изгледаше тоа:

Останати вести од Радио Милева