ричард гир

Пронајдени се 12 резултати на тема „ричард гир“
Радио Милева

Познатите заводнци и убавиците кои можат да им бидат ќерки: Партнерките се помлади од нив 30 години, а и покрај скандалите нивните врски успеаја (фото)

Многу врски и бракови преживеале и покрај разликата од 20, па дури и 30 години или повеќе, а еден таков пример се неизбежните Кетрин Зета...
Радио Милева

Го покриваше стомакот ама папараците го „уловија“: Вака изгледа разголениот Ричард Гир во осмата животна деценија (фото)

Холивудската sвезда Ричард Гир (69) во моментов летува во Италија, каде ужива во магијата на Тоскана со неговиот многу помлада сопруга,...
Радио Милева

(ФОТО) Ричард Гир и неговата 33 години помлада девојка уживаат во Франција, а таа е вистинска убавица без шминка!

Холивудскиот актер Ричард Гир (68) и неговата девојка Алехандра Силва се фотографирани како уживаат во романтичните моменти во Франција. Легендарниот...