пилатес

Пронајдени се 8 резултати на тема „пилатес“
Радио Милева

По градник за везден: Мартија Станојковиќ умее смело секси стајлинзи да комбинира, па дури и кога вежба преферира да доминира (фото)

Откако активно почна со настапи низ клубови и дискотеки низ земјата, маладата кумановка Мартија Станојковиќ е и тоа како посветена...
Радио Милева

Лејла Рамковска ја предизвика Снеже Велков: „Стани моме да заиграш“ или сите „стари девојки“ треба да се „затворат“… а можеби и „отворат“? (ВИДЕО)

„Во здраво тело – здрав дух“, „Здрав живот – подолг живот“, „Движи се за да не заборавиш да одиш“, „Вежбањето го продолжува векувањето“…...
Радио Милева

Снеже Велков на пилатес на Кокино во „телескоп поза“: Високо кренати нозе како маркери на карпите за прекрасен поглед… меѓу нив ! (ФОТО)

Рестрикциите во движењето, карантинот, изолацијата и над се полицискиот час никој не го посакува, па ни таа – македионската ТВ водителка...
Радио Милева

На Снеже Велков роденденот и го честитаа со смајли торта, песна за неа, срце од рози и честитка во сите пози… Еве и од кого!? (ФОТО)

Македонската ТВ водителката и пилатас инструкторка Снеже Велков имаше убав повод за славење. Беше супер ВИП на најважниот ден – нејзиниот...
Радио Милева

Снеже Велков повторно на ТВ… во еротски кадар: Инструкторката го подигна фустанчето, водителот го растегна гумичето! (ФОТО)

Некогашната македонска ТВ водителка, сега пилатес инструкторка Снеже Велков повторно на телевизија! Имено, неодамна таа објави фотографија...