коментар

Пронајдени се 110 резултати на тема „коментар“
Радио Милева

Провокација на постела од розов сатен: Антониа наиде на негативни реакции за новата фотосесија – „Мажена си, ова се глупости!“ (фото)

Пејачката Антониа Гиговска неколку часа пред Денот на вљубените на своите обожавателки им најави тематска фотосесија посветена на...
Радио Милева

Бурни реакции и осуда за екс- сопругот на Северина кој „чепна“ таму каде не треба: „Една е мајка, а татковци има повеќе“ (фото)

Северина во текот на изминативе неколку недели е топ тема во сите медиуми во регионот откако го загуби старателството над синот. Одземањето...
Радио Милева

Никогаш поискрен коментар за рецепт во „Брза кујна“: Сања реши да го проба специјалитетот, па кажа – „Што ви правам за вака да ме раните?!“ (видео)

Секој работен ден гледачите на телевизија Сител имаат прилика веќе седум сезони наназад да го гледаат едно од најпопуларните кулинарски...
Радио Милева

Мики Секуловски доби повик од Цеца што не се одбива: „ Знаете која е и што е на овие простори, ќе ми биде чест и задоволство“ (фото+видео)

За велешката „Гранд“ ѕвезда Мики Секуловски се пишува и во домашните медиуми, а и во регионот. Причина за тоа се маестралните изведби...
Радио Милева

Слоба Радановиќ навреди колега, па сега добива смртни закани: “Замислете овој вепар некого да прозива“? (ФОТО)

Слоба Радановиќ даде свое мислење за стајлингот на својот колега, пејачот Сем Смит, кој на црвениот тепих се појави чудно облечен, по...
Радио Милева

Се огласи таткото на поранешниот „Задругар“ Брендон, откако неговиот син отвори профил на страницата за возрасни (фото)

Ријалити ѕвездата Бранислав Радониќ Брендон отвори страница за запознавање на која се претставува како транс жена, Милица. Напоменил...
Радио Милева

По бурните критики за нејзиниот изглед, на Адријана Лима и „пукна филмот“, па се огласи со вистинската причина за промените (фото)

Адријана Лима се појавила на премиерата на „The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes“ во Лос Анџелес заедно со целото семејство, а промената на...
Радио Милева

Да се заучи од пелени: Исаура од „Преспав“ на прва прошетка го однесе новороденото бебе во кафеана, а Џамбазов и остави урнебесен коментар (фото)

Веќе е познато дека од месец декември 2023 година ќе започне да се емитува седмата сезона од мега популарната македонска серија „Преспав“....
Радио Милева

По цели три децении, еден коментар на Инстаграм и „ги отвори“ очите на Тијана Дапчевиќ која сега доби нова перцепција за себе: „Јас сум глупава веќе 30 години!“ (фото)

Тијана Дапчевиќ на својот Инстаграм порстави ретро фотографија како потсетување од времето од кое веројатно ја навјасаа спомени, па...
Радио Милева

Откако Весна Ѓогани јавно ја прозва Милица Павловиќ, таа жестоко и одговори и имаше да и порача само едно (фото)

Во последната и најнова емисија „Амиџи шоу“ гостуваше пејачката Милица Павловиќ. Во еден сегмент од емисијата наречена „Прашања од...
Радио Милева

Објавата на бремената девојка на Огњен Амиџиќ повторно изненадува: „Ако не ми носи пари, тогаш не ми треба“ (фото)

Водителот на ТВ Пинк Огњен Амиџиќ и неговата партнерка Мина Наумовиќ наскоро ќе станат родители, а заљубениот пар веќе планира свадба. Амиџиќ...
Радио Милева

Цеца, Прија, а сега и Драгана Мирковиќ: Карлеуша објави фотографија од пејачките и им порача само едно (фото)

Цеца Ражнатовиќ, Александра Пријовиќ, Милица Павловиќ, а неодамна и Инстаграм профилот на пејачката Јелена Карлеуша е полн со остри...
Радио Милева

Анета Молика се стегна во бело, а еден коментар инстантно го избриша: „Требаше да се разведеш за да…“ (фото)

Анета Љуманковска или попозната како пејачката на група „Молика“ отсекогаш била интересна за јавноста, особено кога е во прашање нејзината...