исплашена

Пронајдени се 7 резултати на тема „исплашена“
Радио Милева

Бугарската пејачка Марија сопругот брутално ја претепал: Исплашена и крвава фолк ѕвездата во полиција признала дека не му е прв пат физички да ја малтретира

Крвавата драма се одвивала по бруталната семејна расправија во нивниот дом во вторникот вечерта, изјавил за бугарските медиуми добро...
Радио Милева

„Прибран“ во полиција на разговор: Министерката за култура Бисера Костадиновска Стојчевска се исплашила од ФБ статусот за продолжениот кабел на актерот Васко Мавровски, па го пријавила!

„Почитувани, би сакал да ве известам дека синоќа во 21:30 часот од страна на двајца полициски службеници бев повикан под итно да ја напуштам...
Радио Милева

Не може да ги избрише страшните спомени: Сузана Манчиќ си ја отвори душата за траумите од минатото (фото)

Водителката Сузана Манчиќ се присети на трауматични искуства од нејзиното детство. Имено, Сузана раскажала како секогаш морала да излегува...
Радио Милева

Кристина Димитриевска преплашена – некој постојано ја следи од зад грб, a таа собра храброст, застана и го фотографираше (фото)

Кристина Димитриевска која на јавноста и е попозната како поранешната сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски, периодов е доста актуелна...