ацо пејовиќ

Пронајдени се 50 резултати на тема „ацо пејовиќ“
Радио Милева

Пред осум години и гледаше на смртта во очи: Сопругата на Ацо Пејовиќ најпосле во јавност, еве ја Билјана денес (фото)

Сопругата на Ацо Пејовиќ од пред осум години избегнува јавни собири, поради пукање на аневризма на мозокот, животот и висеше на конец. Да...
Радио Милева

Ќерката на Ацo Пејовиќ го прослави 18. роденден: Погледнете во каква убавица порасна наследничката на познат пејач (фото) 

Ќерката на познатиот пејач Ацо Пејовиќ, Ива Пејовиќ, наполни осумнаесет години, а пејачот ја искористи таа прилика да приреди голема...
Радио Милева

Ацо Пејовиќ го прекина концертот и повика брза помош, а потоа неговиот гест сите ги остави без зборови (фото + видео)

Пејачот Ацо Пејовиќ неодамна одржа концерт во Нова Варош, а за време на неговиот настап се случи драма каква што никој не очекуваше....
Радио Милева

Тој важи за голем шармер, ама трите ќерки на Ацо Пејовиќ на кои е посебно горд, се вистински убавици за на насловница (ФОТО)

Вашите ќерки Магдалена и Марија се веќе свои личности бидејќи пораснаа, но Ива е сè уште девојче. Дали сте пробале нешто со неа поинаку...