Радио Милева

Стави силикони: Ќерката на Зорица Брунцлик го покажа богатото деколте!

Стави силикони: Ќерката на Зорица Брунцлик го покажа богатото деколте!

Атрактивната Злата Аранѓелковиќ, наследничката на фолк пејачката и композиторот Кемиш до скоро не можеше да се пофали со своите облини, но изгледа тоа се промени.

Последните неколку месеци, ќерката на Зорица Брунцлиќ си посветува внимание на себе, а нејзиниот изглед многумина го коментираат.

Сега кружат гласини дека посетила пластичен хирург и дека ги зголемила градите со силиконски импланти, а за тоа сведочи последната фотографија која ја објави на социјалните мрежи.

Останати вести од Радио Милева