Радио Милева

Старлетата стана русокоса: Станија повторно ја ископира Ким Кардашијан! (ФОТО)

Старлетата стана русокоса: Станија повторно ја ископира Ким Кардашијан! (ФОТО)
Српската старлета повторно ја ископира Ким Кардашијан! Имено, Станија Добројевиќ, примерот на риалити ѕвездата, направи промена на себе. Ким Кардашијан веќе некое време е русокоса, а сега Станија има идентична фризура и боја на косата.
Добројевиќ објави фотографија на нејзиниот Инстаграм со својата нова фризура, а нејзините следбеници забележаа дека таа личи на познатата Ким. Не е познато дали Станија навистина ја скратила и бојадисала косата, или само ставила перика, но сепак…

Инаку, ова не е прв пат таа да  посака да изгледа  како светската риалити ѕвезда.

Останати вести од Радио Милева