Радио Милева

Сподели интимен дел: Вељко и неговата свршеница голи во када (фото)

Сподели интимен дел: Вељко и неговата свршеница голи во када (фото)

Вељко Ражнтовиќ максимално ужива со неговата свршеница Богдана Родиќ.

Младиот пар неодамна замина на одмор во Барселона каде што уживаат во нивната љубов, а на социјлните мрежи секојдневно споделуваат фотографии.

Синот на Цеца, сподели интимен дел од својот живот, па на „Инстант стори“ објави фотографија со Богдана во када.

Но, дали Богдана знае за оваа фотка?

фото: принтскрин

 

 

Останати вести од Радио Милева