Радио Милева
емотивна порака

Прослава во домот на Дара Бубамара: Пејачката се огласи на социјалните мрежи и откри зошто денес е посебен ден (фото)

Прослава во домот на Дара Бубамара: Пејачката се огласи на социјалните мрежи и откри зошто денес е посебен ден (фото)

Дара Бубамара не крие колку е горда на својот син Коста, кој го доби во бракот со Милан Кесиќ, а денес имаат голема причина за славење.

Имено, денес пејачката слави роденден на својот наследник за кого е многу приврзана.

Таа на Инстаграм објави фотографија со Коста заедно со емотивна порака.

-Среќен роденден синко. Мајка ти те сака повеќе од се на светот – напиша таа.

Фото: Printskrin/Instagram/darabubamara_official

Останати вести од Радио Милева